Szanowni Państwo


    Firma HUNTER powstała w 2003 roku. Decydując się na dostarczanie najwyższej jakości usług objętych gwarancją bezpieczeństwa postanowiła poszerzyć zakres działalności uzyskując koncesję na prowadzenie działalności w zakresie ochrony osób i mienia.
    Założycielem firmy jest Ryszard Daniłow, a firma posiada wyłącznie polski kapitał, zarówno finansowy jak i kapitał ludzki. Obecnie firmę tworzy grono osób od wielu lat związanych w sposób bezpośredni lub pośredni z branżą zabezpieczenia mienia. Wiedza jaką przez szereg lat nabyliśmy, pozwala nam zaproponować Państwu usługi w pełni profesjonalne, spełniające najwyższe, stawiane przez Państwa wymogi.
    Doświadczenie nasze, jak również naszych pracowników pozwala nam zapewnić Państwu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – spełniając jednocześnie pokładane przez Państwa oczekiwania w tym zakresie.
    Licząc na owocną współpracę zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a następnie skorzystania z oferowanych przez nas usług, które zostały opisane w poszczególnych działach serwisu.
"HUNTER" Ryszard Daniłow ul.Ślężna 146-148 53-111 Wrocław
tel. 500 687 274,
e-mail: biuro@hunter-security.pl,
www: http://hunter-security.pl
Koncesja nr L-0230/09 Działalność Gospodarcza nr 165240